עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
אוכל

מנכ"ל רשת ויקטורי מתחייב: "קניות באתר תוך שעתיים בבית הלקוח בנתיבות"

סניף חדש של רשת הקמעונאות ויקטורי נפתח היום בנתיבות. עשרות לקוחות כבר התדפקו על דלת הסניף. מנכ"ל הרשת מתחייב: "אנחנו נהיה הסופר הזול ביותר בנתיבות", ומפציץ: "כבר הבוקר החלו מבצעים אצל המתחרים. אלא שאצלם זה יום או יומיים ואצלנו זה לכל השנה"

רם חכמון | 10.12.2019 09:14

סניף 56 של רשת ויקטורי פתח היום את שעריו לציבור הרחב במתחם צים סנטר בנתיבות, לאחר שרכש את זכויות הסניף מהסופר הקודם באותו מקום של יינות ביתן. "יינות ביתן לא סגר, אנחנו רכשנו את הסניף", אומר מנכ"ל הרשת אייל רביד.

רביד מפתיע כשאומר שהכוונה לפתוח סניפים בדרום הייתה עוד לפני 15 שנים. "היינו אמורים להגיע ב-2004 ואחד המתחרים אמר לנו לא להיכנס", מסביר רביד. "עם השנים אותו אדם חבר אלינו והחלטנו להמשיך ולרשת את כל הדרום בסופר שלנו".

תושבי העיר בכניסה לסניף

יש כאן המון סופרים מה הייחודיות שלכם?

"בעיר שבה הבשר והדגים הם מצרכים חשובים, אנחנו מספקים את הסחורה הטובה ביותר. בתחום הפירות והירקות, יש לנו את המחלקה הגדולה ביותר. אנחנו עובדים עם חקלאי האזור ישירות, ולא מול גורם מתווך".

אחד הדברים שעדיין לא נכנסו לנתיבות בצורה מספקת, זה נושא הקניות ברשת. יש לכם בשורה בנושא הזה?

"מרגע ההזנה באתר תוך שעתיים הלקוח מקבל את הקנייה. זה יהיה באותו היום. אם הוא הזמין בערב, אז ביום למחורת. בימים הקרובים אנחנו נשלים את כל ההכנות והכל יעבוד".

פתיחת סניף ויקטורי בנתיבות בשידור חי

פורסם על ידי ‏המגזין נטו‏ ב- יום שני, 9 בדצמבר 2019
פתיחת סניף ויקטורי בשידור חי בפייסבוק "המגזין נטו"

אני מבין שיש לכם גם כרטיס מועדון?

"יש כרטיס אשראי של חבר מועדון שפרט למבצעים הרגילים יהיו דרכו גם כפל מבצעים, ולא רק זה, יש גם החזר של 200 שקלים לחשבון בכל רבעון".

מה עשו כל עובדי יינות ביתן שעבדו כאן?

"קלטנו את כל העובדים שהיו כאן בתקווה שכולם יישארו איתנו. יש כאן כרגע 70 עובדים. כל עוד הם יעמדו בדרישות שלנו, הם יהיו כאן. אנו מקווים בעתיד להגדיל את כמות העובדים".

יהיו מועסקים כאן בעלי אנשים עם מוגבלויות?

"אנחנו מחזיקים 7 אחוז מהרשת לאנשים עם מוגבלויות. יש לנו יחידה בצה"ל של מתנדבים שנקראת יחידת ויקטורי אנחנו מחזיקים את היחידה מבחינה כלכלית, כך יהיה גם כאן".

יש כאן מספר סופרים, איך אתה רואה את התחרות?

"אני חושב שנתיבות הולכת ליהנות מתחרות בריאה בין הסופרים. כבר הבוקר החלו מבצעים אצל המתחרים. אלא שאצלם זה יום או יומיים ואצלנו זה לכל השנה".

הכתבה המלאה בגיליון "המגזין נטו" בסוף השבוע