עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
תרבות

הטרנדים החמים בעיצוב הבית לשנת 2020

היום פתחנו עשור חדש והוא מביא עמו בשורות גם בעיצוב הבית. אם ההתחלה החדשה גורמת לכם לרצות לחדש – החלטתי לעזור לכם לדעת לפני כולם על הטרנדים הכי חמים בעיצוב הבית לעשור החדש

ניב מזרחי | 01.01.2020 14:01

צורות גיאומטריות

מאיפה להתחיל? הדפסה של צורות גיאומטריות נכנסה לעולם העיצוב לאט לאט ובהדרגה ואפשר למצוא את זה בכל מקום ובכל דבר – ברהיטים, בטפטים, בכלי מטבח, כלי כתיבה, ריצוף, גופי תאורה, טקסטיל ועוד ועוד. אני ממליצה לזרום עם הטרנד המיוחד הזה ולתת לו מקום בבית שלנו – בתנאי שנשמור על איזון ונזהר מעומס מיותר.

רהיטי וינטג'

לא חסרים אנשים שאוהבים חדשנות, מחפשים איך לחדש וסולדים מכל מה שנחשב מיושן. בשנה הקרובה מגיעה בשורה בעניין הזה. בקרוב נראה הרבה רהיטים בעיצובים מוכרים מהעבר שמספקים אווירה ותחושה חמימה לבתים שלנו. בעולם האופנה, הוינטג' כבר מזמן לקח את כל תשומת הלב ועכשיו הטרנד מגיע ישירות לעיצוב הבית.

חומרים מהטבע

השנה נראה יותר שימוש בעץ טבעי לריהוט. אחרי שבעשור הקודם אהבנו לצבוע ולחפות את רהיטי העץ שלנו – הגיע הזמן לחשוף אותם. העץ החשוף והטבעי מעניק לבית רעננות וחמימות. הדפוס של חומרים מהטבע הגיע אלינו בשנים האחרונות עם המודעות הגוברת לאיכות הסביבה – בקרוב נראה שעיצוב הבתים החדש מושפע רבות מהטבע ומשלב הרבה צמחים ועץ.

הצבעים הטרנדיים : כחול קלסי (נייבי), ורוד וירוק

הצבע הכחול מעניק לחללים שדרוג ומראה מפואר, הוא מעין תחליף לצבע השחור. בשילוב עם צבעים מסוימים הוא מעניק ניגודיות מושלמת לחלל. ורוד וירוק כבר הפכו טרנדיים במהלך 2019, בשנה הקרובה נקבל מהם יותר. שני הצבעים מעניקים רעננות לבית ותחושה של רוגע. אל תהססו לבחור קיר דומיננטי בבית ולצבוע אותו באחד מהצבעים הטרנדיים של השנה!

קטיפה ובדים נעימים

טרנד שכבר נתקלנו בו לא מעט, אבל הפעם הוא נכנס במלוא העצמה. הוא משדרג את הבית, הסלון וחדר השינה ומשדר יוקרה ונוחות בו זמנית. ב-2020 נראה יותר ויותר ספות, כורסאות וכריות מרופדות קטיפה. למרות שנפוץ לדמיין רהיטי קטיפה בצבע אדום עמוק, השנה חנויות העיצוב יתמלאו בשלל גוונים של בדי קטיפה.

בין אם תבחרו בטרנדיים החמים ותאמצו אותם ובין אם לא – אתם הולכים לראות אותם והרבה! אם בא לכם להיות הכי עדכניים, חשבו איפה בבית שלכם תוכלו לשלב אלמנט אחד או יותר מהטרנדים הכי נכונים לתקופה הקרובה 🙂