עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
תרבות

השירים שנגנזו: אילו שירים היו בכלל מיועדים לזמרים אחרים?

כמו השיר "אגרוף" של עדן בן זקן (שהוקלט גם על ידי ספיר סבן), והדואט הגנוז של אייל גול ועומר אדם – ישנם עוד הרבה להיטים שנגנזו מזמר אחד ועברו לזמר אחר. קבלו את כל השירים שייעודו בכלל לזמרים אחרים, לפני שנהיו השירים שאתם מכירים כיום

אושר סיגרון | 11.01.2020 22:18

בעקבות הסערה סביב השיר החדש של עדן בן זקן "אגרוף", שנודע לנו כי גם ספיר סבן הקליטה אותו לפנייה, ובעקבות כך שאייל גולן הקליט גם הוא את הסינגל החדש של עומר אדם "לשון הרע לא מדבר אליי" – החלטנו לגלות לכם על עוד כמה שירים שנגנזו, ובכלל היו מיועדים לזמרים אחרים. רגע, יש קאץ'! גם גילינו לכם מי הם הזמרים שהשירים נועדו עבורם!

טיפוס של חורף – מושיקו מור מול עומר אדם

טיפוס של חורף שמבוצע על ידי מושיקו מור ונכתב על ידי אופיר כהן, היה מיועד תחילה לעומר אדם. כהן שלח את השיר לאדם, אך הוא לא אהב. לאחר מכן שלח לבניה ברבי, שאף גם הוא לא התחבר, ואפילו לדודי בוזגלו, שכן, גם הוא לא אהב. לבסוף, מושיקו מור החליט שהוא רוצה את השיר, על אף שהיוצר הודיע לו שהרבה זמרים לא רצו אותו לפניו. ובכל זאת – הזמר התחבר מאוד לשיר, ואנחנו חושבים שכל עכבה לטובה!

קרדיט תמונה: מהאינסטגרם

שתשרף האהבה – איתי לוי מול אייל גולן

הלהיט המוכר של איתי לוי – "שתשרף אהבה", שיצא לפני כשנתיים ונכתב על ידי עדן חסון, נוי פדלון ואיתן דרמון – היה מיועד בכלל לעוד זמר גדול במדינה, ובמקרה גם מי שאיתי לוי תחת חסותו. מדובר באייל גולן! אך הביצוע של לוי זכה למעל 35 מליון צפיות ביוטיוב, נכון להיום, מה שאומר שהשיר הגיע למקום הנכון.

לך עם האמת שלך – עדן מאירי מול ישי לוי

הלהיט "לך עם האמת שלך" של אחד הזמרים המוערכים כיום – עדן מאירי – בכלל נכתב עבור הזמר הגדול – ישי לוי. את השיר כתבו מורן דוד ויהונתן בן סימון. הלהיט זכה להצלחה ענקית, ואנחנו חושבים שהשיר הגיע למקום המדוייק שלו.

מה הוא יודע – האולטראס ואושר כהן מול שלומי שבת ושקד קוממי

שיתוף הפעולה האהוב של האולטראס ואושר כהן – "מה הוא יודע" – עבר גלגול רב לפני שהגיע לזמרים המבצעים. רון ביטון ומאור שיטרית, צמד היוצרים, רצו לשלוח אותו לשלומי שבת. זה לא צלח – לכן, אחר כך, החליטו להביא אותו לשקד קוממי – הוא אכן הקליט אותו, אך לבסוף זה לא יצא לפועל. לאחר שנתיים – נוצר שיתוף הפעולה בין האולטראס לאושר כהן וזה השיר שאתם מכירים כיום.

רצה עד אליי – עומרי סבח מול איתי לוי

נהלהיט של עומרי סבח – "רצה עד אליי" , היה צריך להיות מיועד לאיתי לוי, והוא אף הקליט אותו. מי שהפיק אותו הוא אופיר מלול, והוא לגמרי עשה זאת בצורה מדהימה!

לשון הרע לא מדבר אליי – עומר אדם מול אייל גולן

לפני כשבוע בלבד, נודע כי הסינגל "לשון הרע לא מדבר אליי" של עומר אדם, שיצא כחלק מאלבומו החדש היה אמור להיות שיתוף פעולה בין הזמר ובין אייל גולן. אך מסתבר כי הדואט של השניים נגנז, ואדם החליט לשחרר את השיר לבדו.

אגרוף – עדן בן זקן מול ספיר סבן

נסיים עם שיר נוסף, של זמרת גדולה ומוערכת בתעשייה הישראלית – אשר נמצאת כעת בהריון מתקדם ובכל זאת לא מפספסת את הופעות הפסטיגל בהן מככבת. מדובר בלא אחרת מעדן בן זקן, ששיחררה את הסינגל "אגרוף" ממש לפני כחודש וכבר גרפה מעל ל-5 מיליון צפיות ביוטיוב. אבל חכו, ממש ביציאת השיר נחשף שהשיר הוקלט גם על ידי הזמרת ספיר סבן, ואף התפרסמה ההקלטה שלה מבצעת את השיר.