עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
תרבות

ליין המופעים של שדרות יוצא לדרך

ליין המופעים האקוסטים של שדרות החל השבוע בערב חגיגי שכלל הופעה של הזמר נתן גושן, וימשיך בשדרות עם אמנים כמו חנן בן ארי, יובל דיין, אמיר דדון ועוד

מערכת האתר | 12.02.2020 21:20

לאחר חודשים של עבודה וחשיבה שהחלו במרכז הצעירים העירוני בשדרות נולד ליין תרבות חדשני וייחודי המכיל שש הופעות של אמנים מובילים מהשורה הראשונה: נתן גושן, יובל דיין, אמיר דדון, חנן בן ארי, דודו טסה ומוש בן ארי.

הפרויקט נולד מתוך רצון להרחיב את השירותים אותם מציע מרכז הצעירים של עיריית שדרות ומתוך ההבנה שאין דבר המחבר ומקרב יותר ממוזיקה. לצד שירותים שונים ומגוונים כמו ייעוץ אישיים לפיתוח הקריירה, תיכלול קרן המלגות העירונית ושפע של יוזמות בתחום הקהילתי, הוחלט במרכז הצעירים לפתוח דלת חדשה ומשמעותית לעולם התרבות. לפרויקט הצטרפו שותפים רבים שסייעו לו לקרום עור וגידים ויחד הצליחו להביא להצלחתו.

המתנ"ס העירוני מארח את המופעים ושותף בהפקת האירועים, אגף האירועים והספורט מלווה ותומך בפרויקט, עמותת "איילים" לוקחת חלק פעיל בהפעלתו והמשרד לפיתוח הנגב והגליל היווה קרש קפיצה משמעותי בקיום האירועים. המופע הראשון מתוך הסדרה היה של הזמר והיוצר המצליח, נתן גושן, אשר העניק לקהל הופעה בלתי נשכחת, אינטימית ומרגשת והופיע מול אולם מלא על אף אזעקת צבע אדום שנשמעה בעיר שעה קלה לפני תחילת המופע. 

במרכז הצעירים ביקשו להודות לראש העיר, אלון דוידי, על ששם את הצעירים במרכז ופועל כדי לקדם את התחום בכל מישור אפשרי. 

דוידי ציין באירוע, כי מזה 6 שנים מרכז צעירים הפך לגוף עירוני ומרגש לראות את ההתפתחות שהוא עשה בזכות זה. עוד הוסיף דוידי, כי צעירי העיר זוכים לשלל שירותים, הטבות וכלים שבעזרתם יוכלו הצעירים להתקדם ולבנות את עתידם בעיר שדרות.

סדרת המופעים צפויה להמשיך עם הופעה של יובל דיין כבר בעוד שבוע ונותרו כרטיסים אחרונים למופע זה ולמופעים הנוספים שיתקיימו בחודשים הבאים. פרטים נוספים ניתן לקבל במרכז הצעירים ובדפי הפייסבוק השונים. 

ראש העיר, אלון דוידי: "אחת המטרות שלנו כעירייה היא לתת לכלל תושבי העיר תרבות איכותית במחיר שווה לכל נפש. הפעם אלו צעירי וצעירות העיר ששמנו עליהם את הדגש ואני שמח שארגנו ליין של מופעים עם מיטב האמנים בישראל. אני מודה לעובדי מרכז הצעירים, למתנ"ס, לאגף אירועים וספורט וכמובן למשרד לפיתוח הנגב והגליל על שיתוף הפעולה למען הצלחת האירועים".