עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
חדשות מקומי

צעיר בן 21 מאופקים נעצר לאחר שהפיץ ברשת תמונות אינטימיות של נערות ונשים ישראליות

צעיר בן 21 מאופקים נעצר על ידי המשטרה בחשד שהפיץ ברשת תמונות אינטימיות של נערות ונשים ישראליות

אריאל עידן | 11.10.2021 10:55

המשטרה עצרה הבוקר צעיר בן 21 מאופקים בחשד שניהל ברשתות החברתיות קבוצות של סחר בתמונות אינטימיות של ישראליות. בין מאות הנשים והנערות הישראליות שאת תמונותיהן והסרטונים שלהן הפיץ ברשת, גם נשים מוכרות שהתמונות שלהן הושגו על ידי החשוד. הצעיר שנעצר גם חשף את הזהות האמיתית של הנשים ברשתות החברתיות. במשטרה מעריכים כי יבצעו מעצרים של מעורבים נוספים שסייעו לצעיר, שעל פי החשד קיבל כספים מאנשים על מנת שיוכלו להיכנס לקבוצות שלו בטלגרם. המדובר בחקירה סמויה של מחלקת פשיעה מקוונת של היחידה המרכזית במחוז תל אביב שעקבה במשך חודשים אחר קבוצות הטלגרם שהופעלו על ידי החשוד. מהחקירה עולה כי החשוד פעל באופן שיטתי והשיג תמונת אינטימיות וסרטונים מיניים של אותן נשים כולל עשרות קטינות, וגם של מספר דמויות מוכרות. על פי החשד בתמורה לכסף, ששולם לו באמצעות מטבעות דיגיטליים, הוא הכניס "לקוחות" לתוך הקבוצה שלו ואפשר להם להשתמש בתוכן שהוא מפרסם. החשוד אף הגדיל ודאג להציג את הפרופיל של אותן נשים בצמוד לסרטים ולתמונות שהפיץ.

עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, הגיעו שוטרי מחוז תל אביב אל ביתו של החשוד – תושב אופקים בן 21 ועצרו אותו לחקירה. בנוסף הם תפסו מחשבים, התקני אחסון וראיות נוספות. במשטרה ציינו כי בהתאם לממצאי החקירה, היא תבקש מחר את הארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

במשטרה אמרו כי הם "מבצעים כל העת פעולות חקירה ואיסוף ראיות במרחב הרשתי, תוך הטלת כלים טכנולוגים מגוונים, במטרה לחשוף ולאתר את זהות מבצעי העבירות, בדגש על אלה החודרים בבוטות לפרטיותן של נשים ופוגעים אנושות בחייהן תוך חשיפתן באופן משפיל לעיני כל".