עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
חדשות מקומי

אלפים נהרו ולקחו חלק בפסטיבל הנינג'ה

הצלחה בנתיבות: מסורת חדשה בהפקת ענק החלה בחול המועד סוכות בנתיבות. במשך שלושה ימים התקיים פסטיבל הנינג'ה עם תחרות נושאת פרסים

רם חכמון | 12.11.2019 11:27

מסורת חדשה החלה בחול המועד בנתיבות – פסטיבל נינג'ה ישראל. לצד מתקני הספורט שכבשו את תכנית הטלוויזיה והגיעו העירה בהובלת חברת סוויץ אקטיב, שהפיקה את העונה הראשונה של התכנית האטרקטיבית, היו דוכני מזון, ג'מבורי לילדים ועוד אטרקציות.

במשך שלושה ימים, הגיעו להתאמן ולהתחרות אלפי ילדים, נערים ומשפחות מנתיבות ומחוצה לה, בשלל המתקנים שהיו במקום. מדובר באירוע ראשון מסוגו בעיר ובעלות כספית מסובסדת של 15 ש"ח יומית למשתתף.

בכל שלושת הימים צוות של אגף תרבות ביחד עם צוות ההפקה עמדו מקרוב לראות מי מבין המתאמנים מצליח לסיים את המסלול בכמה שפחות זמן.

כך, ביום השלישי והאחרון, התחרו ביניהם 15 נערים בתחרות נושאת פרסים. שלושת הנערים שסיימו את המסלול בהצלחה בזמן הקצר ביותר, קיבלו פרסים.

במקום השלישי זכה בזוג כרטיסים למופע סטנד-אפ, המקום השני זכה במנוי לחודש אחד במכון הכושר Gmnet בנתיבות, והמקום הראשון זכה במנוי לשלושה חודשים בחדר הכושר.

מנהלת משכן אומנויות הפיס ואגף תרבות, ענבל יפרח מסרה כי "הייתה הענות מדהימה לפסטיבל אקסטרים. הקהל הצביע ברגליו. הגיעו לעירנו ממיתר, אשדוד, ב"ש וכמובן מהשכנים שלנו אופקים ושדרות. בעייני חשוב מכל היה להוציא את דור המסכים מהבית ולהפעיל אותם פיזית בפעילות גופנית! לא ישיבה רובצת מול מסך. אני רוצה להודות לראש העירייה, יחיאל זוהר, שכל פעם מחדש מאפשר לנו להביא לעיר תרבות במיטבה ובמחיר שווה לכל כיס, לאבי לוגסי מנהל מחלקת הספורט שנענה בשמחה לתת פרסים מאגפו, לאדל פחימה, מנהלת האירועים באגף תרבות ולכל מי שסייע ונתן מזמנו".

מנהלת האירועים באגף תרבות, אדל פחימה מסרה כי "עשינו כל שביכולתנו לתת מענה לכל שכבות הגילאים בפסטיבל האקסטרים. שמחתי לראות את ההנאה והרוח הספורטיבית של התושבים וכמובן לקבל פידבקים טובים על הפעילות".

הכירו את שלושת הזוכים במקומות הראשונים בתחרות נינג'ה נתיבות 2019

מקום ראשון:

מקום שני:

מקום שלישי: