עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
חדשות מקומי

תושב העיר נתיבות תקף את בת זוגו חסרת הישע ואיים על השוטרים שחקרו אותו

תושב נתיבות בן 33 תקף את אשתו חסרת הישע ואיים על השוטרים שחקרו אותו. הוגש נגדו כתב אישום בגין מעשיו

אריאל עידן | 19.10.2021 16:46

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר, שלישי בצהריים, לבית משפט השלום בב"ש כתב אישום תושב נתיבות, בן 33, אשר איים על בת זוגו, שהינה חסרת ישע, תקף אותה וגרם לה לחבלות.

כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מירב עמר כהן, מייחס לנאשם ביצוע עבירות של תקיפת חסר ישע, איומים, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות ועוד.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

מכתב האישום עולה כי בתקופה של כ – 5 חודשים לערך, עד ל-6 באוקטובר, הנאשם והמתלוננת היו בני זוג והנאשם התגורר בדירתה של המתלוננת בבאר שבע. ב-6 באוקטובר  התגלע ויכוח בין המתלוננת לנאשם, במהלכו הודיע הנאשם למתלוננת כי הוא מתעתד לעזוב את הדירה ולחזור להתגורר בנתיבות.

בכתב האישום נכתב כי למחרת, בשעה 07:30 ביקשה המתלוננת מהנאשם לשוחח על מה שהיה בערב קודם. הנאשם אמר למתלוננת לסתום את הפה ושהוא ילביש אותה. לאחר מכן, הנאשם החל לארוז את חפציו והמתלוננת אמרה לנאשם שהוא לא יצא מהבית עד אשר יחזיר לה את הטלפון הנייד שרכשה עבורו לפני מספר חודשים. המתלוננת חסמה את יציאת הנאשם מהחדר באמצעות כיסא הגלגלים והנאשם בתגובה איים על המתלוננת בפגיעה שלא כדין בגופה בכך שאמר לה, תוך שהוא מחזיק בנעל בידו: "אם לא תתני לי לצאת אזרוק עלייך את הנעל".

לאחר מכן, על פי כתב האישום, הנאשם תקף את המתלוננת, שהיא חסרת ישע, בכך שהשליך לעברה, מספר פעמים, נעל אשר פגעה בראשה, בחזה ובירכה של המתלוננת. המתלוננת צעקה והנאשם אמר לה לסתום את הפה.

לאחר מכן, הנאשם המשיך לדחוף את המתלוננת והמתלוננת חסמה אותו באמצעות כיסא הגלגלים שלה וחזרה ודרשה את הטלפון הנייד שרכשה עבורו. כתוצאה מתקיפת הנאשם נגרמו למתלוננת חבלות של ממש וסימני שטפי דם בחזה, בירכה ובבטנה.

"במעשיו הנ"ל הנאשם תקף את המתלוננת, בהיותה חסרת ישע, וגרם לה חבלות של ממש. בנוסף, איים עליה בפגיעה שלא כדין בגופה", נכתב.

על פי האישום השני בכתב האישום, הנאשם השתולל וקילל את השוטר שחקר אותו. הוא גם קילל את הצקינה שניסתה להסביר לו את הליך העימות, בקללות בעלות אופי מיני ופוגעני ואף איחל שתחלה בסרטן. בשלב זה הצטרפו שוטרים שניסו להרגיע את הנאשם, וגם עליהם הוא איים, בין היתר בטענה שהוא יתלנון עליהם כי היכו אותו. הוא גם ירק על הקיצהנה ואיים לפגוע בשוטרים.