עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
תרבות

נסרין קדרי תגיע להעצים נשים בשדרות

לכבוד יום האישה שיתקיים ביום א' מי שתגיע לשמח ולהעצים את נשות שדרות היא הזמרת נסרין קדרי שתגיע לערב חגיגי ומרגש. כל הפרטים

אושר סיגרון | 04.03.2020 19:31

יום האישה הבינלאומי מצויין מדי שנה ב-8 במרץ, שזה יוצא ביום א' הקרוב, ומסתבר שגם בשדרות חוגגים את המאורע ומעצימים את הנשים, והפעם עם נסרין קדרי.

נשות הערב ייהנו מכיבוד ודוכני מכירה, קבלת שי לכל משתתפת, ברכות ושיא הערב הוא הופעתה של הזמרת האגדית – נסרין קדרי, שאין ראויה ממנה על מנת לשמח ולהעצים את הנשים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שיגיע לכבד בנוכחתו, לצד רעייתו – נורית דוידי אמר על האירוע כי "אני רואה חשיבות רבה בציון יום האישה בשדרות, שהוא רק אחד מיני אירועים שאנו מקדישים לנשות העיר. הקמנו יחד עם נעמ"ת את 'מרכז אושרה', אנחנו מקימים מרכז העצמה נשית, נשים רבות נמצאות בתפקידי מנהיגות בעיר ואחרים ונמשיך לפעול יחד, כי ידוע שנשים מביאות איתן משהו אחר, משהו מיוחד ותורמות בכל מקום בו הן נמצאות".

עוד מי שיהיו נוכחות ביום א' באירוע המיועד לנשים הן מ"מ ראש העיר ומחזיקת תיק מעמד האישה, יהודית אוליאל מלכה, ויועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, טובה מלכה. יהודית מלכה אמרה: "יום האישה בשדרות הינו מסורת רבת שנים, אני גאה היום יותר מתמיד לחגוג ביחד עם נשות שדרות את יום האישה ולהעלות לסדר היום את נושא מעמד האישה והשוויון מגדרי בחברה הישראלית.  זה המקום להודות לראש העיר שהגדיל לכבד את הוועדה למעמד האישה בראשותי ולהקצות משאבים ותקציבים נאים על מנת לארגן אירועים למען נשות שדרות ולמען העצמתן של הנשים בעיר ויום האישה בתוכם. תודה ענקית ללימור כהן ולצוות עובדי המתנ"ס על כל פועלם למען הצלחת האירוע וכמובן לטובה מלכה היועצת לקידום מעמד האישה. אני מאחלת לכל נשות העיר שדרות יום אישה שמח".

בנוסף, פורסם בדיוק היום (ד') אחר הצהריים כי ייצוג הנשים במועצת העיר בשדרות הוא 27%, שזה כמעט שליש. במועצת העיר בשדרות חברים 13 חברי מועצה, 4 מהן נשים – חברות עו"ד יהודית אוליאל מלכה – מ"מ וסגנית ראש העיר ומחזיקת תיק מעמד האישה, חוה נחשונוב – סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הקליטה, עו"ד אלונה רבינוביץ' אליהו – חברת מועצה ומחזיקת תיק הרווחה ושילה פרץ – חברת מועצה.

צילום תמונה ראשית: דורון סרי