עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
רכילות

בשל ההנחיות החדשות: החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג תיערך באופן מצומצם

כולם חיכו לחתונה המתוקשרת של דניאל גרינברג ואייל גולן, אך המסיבה הגדולה נאלצת להתבטל ולהיערך באופן מצומצם בשל נגיף הקורונה וההנחיות החדשות של נתניהו

אושר סיגרון | 11.03.2020 19:57

היו המון דרמות סביב החתונה של אייל גולן עם דניאל גרינברג. בין אם זה פער הגילאים, הריחוק שנוצר לו מחבריו, ובין אם זה ההריון שאליו נכנסה גרינברג לפני החתונה, אך לדרמות האלו – אף אחד לא ציפה.

נגיף הקורונה הולך ומתפשט בכל העולם, ובין היתר, גם בישראל מספר האנשים החולים בקורונה רק הולך וגדל. מספר הישראלים שנדבקו עומד כעת על 97 חולים! לאור ההתפשטות והמצב האיום בו כל העולם נמצא, בישראל נערכים מראש ומנסים למנוע כמה שיותר הדבקויות.

בהצהרה רשמית היום (ד׳) של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בנסיבת עיתונאים, הודיע על מספר הגבלות דרמטיות והנחיות חדשות לציבור. ביניהן על איסור התקהלות מעל ל-100 איש במקום סגור. מה שגורם לביטול הכנסים, ההופעות, האירועים, בתי קולנוע ותאטרונים.

כמו כן, גם החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג נאלצת להתבטל. בתחילה, חצי שעה לפני הצהרתו של נתניהו האורחים המוזמנים קיבלו הודעת תפוצה ממפיקת האירוע, אירית רחמים, בה כתוב: “כמות מוזמני החתונה מאושרת על פי הגבולותיו של משרד הבריאות. אנחנו סומכים על שיקול דעתכם״.

חצי שעה לאחר מכן שודרה הצהרת נתניהו, לכן האורחים קיבלו הודעה נוספת, בה מודיעים על ביטול המסיבה הענקית ושהאירוע ייערך במתכונת מצומצמת. ״טקס האירוע ייערך כמתוכנן באופן מצומצם ואינטימי״, כך נכתב בהודעה למוזמנים.