עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
חדשות מקומי

תושב אופקים חשוד שגרם למותה של תושבת העיר אורטל לין כהן ז״ל; כל הפרטים באתר

תושב העיר אופקים בן 27 חשוד שנהג בשכרות וגרם למותה של אורטל לין כהן ז״ל תושבת העיר אופקים

אריאל עידן | 12.05.2022 13:12

בתאריך 3.5 סמוך לשעה 2:00 בלילה התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות תאונת דרכים במעורבות שני כלי רכב בכביש 25, בנתיב הנסיעה לכיוון מערב סמוך לשדה תימן. גורמי רפואה קבעו מותה של אחת מנוסעות כלי הרכב, אורטל לין כהן ז״ל תושבת העיר אופקים. המעורבים משני כלי הרכב פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב הגיע למקום ונפתחה חקירה. כאמור, נהג הרכב המעורב בתאונה פונה לקבלת טיפול רפואי אך לא סיים את הטיפול ועזב את בית החולים. שוטרים החלו בסריקות נרחבות אחר הנהג, אשר עפ"י החשד היה מצוי בבריחה, והוא אותר ונעצר בבאר שבע בערבו של אותו היום.

בוחני תאונות הדרכים של מרחב נגב האריכו מעצרו של החשוד, תושב אופקים כבן 27, מעת לעת בחשד להמתה בקלות דעת ונהיגה בשכרות, כאשר עפ"י החשד פגע בעצמה רבה עם חזית רכבו באחורי רכב שנסע לפניו (תאונת חזית-אחור), גרם לו להסתחרר על הכביש ולסטות במהירות לתעלה תוך גרימת התוצאה הקטלנית.

בבדיקה שנערכה לחשוד נמצא כי נהג תחת השפעת אלכוהול כפי 2.5 מעל הכמות המותרת בחוק.

עם תם מלאכת החקירה הגישו בוחני תאונות הדרכים של מרחב נגב לבית המשפט את הצהרת הפרקליטות בדבר כוונתה להגיש כנגד החשוד כתב אישום תוך בקשה למעצרו עד תם ההליכים. מעצרו הוארך עד מחר 13.5, אז יובא בפני בימ"ש המחוזי בבאר שבע.