עמוד הבית חדשות מקומי חדשות מהארץ טורים תרבות אוכל תזונה וספורט רכילות נדלן תיאום תורים אינדקס עסקים קופונים
חדשות מקומי

הנינג׳ה מנתיבות שריגש את ישראל!

זוהי כבר עונתה השנייה של רוני קפלנסקי (תושב נתיבות, בן 24) ב"נינג'ה ישראל", בעונה מס' 3 הוא זכור לכולם - אחרי ששבר (ממש פיזית) את הבאזר במוקדמות, וטיפס את המגה קיר + צ'ק 10 אלף ש"ח (ואז החליק ונפל למים בחצי הגמר). אבל בעונה הנוכחית (עונה מס' 4), רוני הגיע מאומן יותר וכמובן חזק יותר: פיזית ומנטלית. בפרק האחרון (ששודר ביום שלישי השבוע), רוני הציג גרסה משודרגת ומעוררת השראה, בכך ששבר את שיא המוקדמות ועצר את השעון על 02:13 (ועל הדרך גם שבר את האצבע של המנחה, אסי עזר - נחזור לשם בהמשך)

אריאל עידן | 13.01.2022 12:33

רוני, לפני הכל – נתחיל בשאלה שמעניינת את כל מדינת ישראל! במוצש (21:15 קשת 12) כולנו נצפה באתגר "האשיגו" של המוקדמות על 100 אלף ש"ח!!! האם תצליח לעבור את "שלמה 300", שלמה ויצמן, שעשה ב"האשיגו" 26 שלבים?
תקשיב, אין ספק שהשיא ששלמה קבע על "האשיגו" הוא מטורף! אבל כמו כל דבר בחיים, אני נותן מעצמי עד הסוף. אני מקווה שאני אצליח להגיע מרוכז, לתת בראש ולעקוף את השיא שלו – זאת המטרה ללא ספק!

לטובת מעריצות ומעריצים חדשים, שבוודאי יתווספו לעוקבים שלך באינסטגרם (חפשו ronikaplanski@) – מה אתה עושה ביום יום שלך?
אני מאמן כושר בנתיבות בסטודיו FitFreaks (של מתן כהן). כמו כן לאחרונה הקמנו ביחד, תוכנית ליווי Online – אשר מאפשרת לי לעזור ולגעת במתאמנים רבים נוספים, אשר לא יכולים להגיע להתאמן אצלי פיזית, בטח שמדובר על תקופת הקורונה ההזויה הזאת.

אילו תגובות קיבלת לאחר הקרנת הפרק ביום שלישי האחרון בקשת 12?
התגובות שקיבלתי וממשיך לקבל מאז שידור הפרק הן מטורפות! מלא תמיכה ופרגונים מאנשים שאני מכיר ולא מכיר. וזה מרגש אותי ברמות ומביא לי המון מוטיבציה להגיע ולתת בראש ב-"האשיגו" ובחצי גמר!
והשאלה המרכזית שכל הזמן עלתה זה האם באמת פירקתי לאסי את האצבע? אז כן זאת הייתה טעות ופירקתי לאסי את האצבע. לפי מה שאני יודע היא בסדר עכשיו, ואחרי שאסי כל העונות צוחק על אנשים – אני חושב שקצת החזרתי לו בשם המתמודדים.

שאפו על הפרגון לתושבי נתיבות והדרום בתכנית בפריים טיים. האם אתה חושב שלתושב הדרום יש קושי פיזי או מנטלי להתחרות שווה בשווה מול מתמודדי הנינג'ה האחרים?
אני חושב שכל אחד, לא משנה אם הוא מהדרום או מכל מקום אחר בארץ – יש סיכוי להתחרות ולנצח כמו כולם בנינג׳ה (!) או בכל אתגר אחר שיציב בפני עצמו. אם הוא באמת ישקיע את הנשמה ואת כל כולו בשביל להגיע למטרה הזאת, אז אין סיבה שמשהו יעצור אותו (ובמיוחד לא מאיפה שהוא מגיע). תירוצים תמיד יהיו, אני מקווה שאני מוכיח לאט לאט שאם רוצים להשיג משהו – אז צריך לשים את התירוצים בצד, ולהשקיע! וכך שום דבר לא יוכל לעצור אותך!

בסטודיו FitFreaks בנתיבות של מתן כהן, אתה מעביר גם אימוני נינג'ה לטובת הדור הבא?
כרגע אני לא מעביר אימוני נינג׳ה אבל (ספויילר) אגלה לכם כי יש תכנון להתחיל פרוייקט כזה בעיר ולהתחיל להכין את הדור הבא של הנינג׳ות! בכל מקרה בסטודיו של מתן כהן, תוכלו לקבל כלים ועזרה שיעזרו לכל אחד להגיע לכל מטרה שירצה (!) בין אם זה נינג׳ה או צבא או סתם להתחטב ולהיראות ובריא!

שמענו שלאחרונה התחלת להציע בניית תכנית אימונים וליווי אישי, ספר לנו קצת על השירות, התהליך ולמי הוא מתאים?
התוכנית לליווי אישי היא תוכנית מעולה שאני ומתן כהן הקמנו ביחד. בעזרת ניסיון וידע משותף של שנינו – אנחנו יכולים להגיע לכל האנשים בארץ גם לאלו שלא יכולים לבוא פיזית אלינו ולעזור להם להגיע למטרה שלהם. התוכנית היא בהתחייבות למינימום 3 חודשים, על מנת שבאמת נוכל לעבור תהליך ולהגיע לתוצאות אמיתיות ;בתוכנית מקבלים יחס אישי מדהים לאורך כל התהליך ; כל יום זמינות מלאה בפלאפון ושליחת ארוחות ומשקלים כל יום ; ייעוץ תזונה אשר יתן לכם טיפים וידע שיעזרו בתהליך ; תוכנית אימונים מותאמת אישית לכם ונוחה לכם!
בקיצור, יש בתוכנית הזאת כל מה שצריך בשביל להצליח, ואני ומתן הקמנו אותה באמת מהרצון לעזור לכמה שיותר אנשים להגיע למטרות שלהם.

בוא נחזור קצת לנינג'ה – ספר לנו קצת על שגרת האימונים שלך לקראת "נינג'ה ישראל", בדגש על שעות הצילום המאוחרות של התכנית בנמל חיפה?
שגרת האימונים שלי לנינג׳ה הייתה 9 אימונים בשבוע! שזה אומר שהיו ימים עם 2 אימונים באותו היום!
תזונה בריאה כדי שהגוף שלי יקבל את כל מה שהוא צריך בצורה הכי בריאה שיש, ויפעל בדרך הכי טובה שיש. ישבתי ובניתי תוכנית אימונים, שתכין אותי פיזית ומנטלית לתחרות בדרך הכי טובה ויעילה שיש לזמן שהיה לי. ואני מאמין שהגעתי מוכן לעונה החדשה.

חודש לפני התוכנית הפכתי את שעות השינה שלי מכיוון שהתוכנית מצולמת בשעות הלילה המאוחרות, הייתי מתחיל אימון ב-1 בלילה ומסיים ב-3 בלילה. ואז הולך לישון וזה בשביל שהגוף שלי יתרגל להיות ער בשעות האלה ויהיה מסוגל לבצע אימונים עצימים בשעות האלה אשר ידמו את המסלול שאני הולך לפגוש.